Rega na Audio Video Show 2017

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej prezentacji produktów marki Rega, na drugich najważniejszych w Europie targach audio - Audio Video Show w Warszawie w dniach 17-19 listopada 2017r. W tym roku nasza prezentacja będzie miała miejsce w Hotelu Radisson Blu Sobieski, w pokoju 307.

Nasze plany wystawiennicze zdradzamy w publikowanej poniżej treści wpisu do katalogu wystawy, który otrzymają Państwo przy wejściu na targi.

Angielska firma Rega, doceniona „Nagrodą Królowej Wielkiej Brytanii dla Przedsiębiorstw”, od ponad 40 lat zdobywa serca słuchaczy oferując zapadającą w pamięć przyjemność czerpaną ze słuchania muzyki. 
 
Gdy w 2012r. podczas Audio Show zaprezentowaliśmy po raz pierwszy system oparty na wzmacniaczu Rega Brio-R, odtwarzaczu CD Rega Apollo-R i szwedzkim zestawie głośnikowym Guru QM10two nie spodziewaliśmy się, że otrzymamy drugą nagrodę BEST SOUND za najlepszy dźwięk wystawy. Warto wspomnieć, że w zestawie, któremu przyznano pierwsze miejsce, wartość samych kolumn przekraczała… 600.000zł!
 
Dzisiaj prezentujemy ponownie Rega Brio i Apollo, jednak w najnowszej odsłonie, uzupełnione o nową wersję kolumn Guru Junior+ i najnowszy gramofon Rega P6 z wkładką MC Ania oraz nowym przedwzmacniaczem Rega Fono MC. 
 
System wspiera okablowanie i kondycjonery energii angielskiej firmy Monolith Audio.
 

 

Tajemnice analogu

Obowiązkowym wydarzeniem dla miłośników czarnych płyt będą seminaria i warsztaty Wally'ego Malewicza - światowej sławy specjalisty od gramofonów analogowych ze Stanów Zjednoczonych. Jednym z gramofonów wykorzystywanych podczas prelekcji oraz warsztatów praktycznych, będzie najnowszy gramofon Rega P6&Exact. Prelekcje i warztaty będą się odbywały w sali Wilanów III.
 
 
Muzyka jest najważniejsza
 
W tym roku nasza firma została zaproszona do udziału podczas Audio Video Show 2017 w wyjątkowym wydarzeniu opatrzonym hasłem #muzyka jest najważniejsza. Wydarzenie to szereg wartościowych prelekcji traktujących o muzyce samej w sobie - odmiennie, niż sugeruje charakter wystawy. Wydarzenie wspieramy sprzętowo - prelegenci będą wykorzystywać gramofon Rega RP8&Exact oraz odtwarzacze CD Saturn-R oraz najnowszy Apollo. Zagramy w doborowym towarzystwie - wzmacniaczy Fezz Audio oraz kolumn Pylon Audio.
 
Poniżej prezentujemy notatkę prasową zdradzającą szczegóły wydarzenia i harmonogram spotkań:
 

#muzykajestnajważniejsza to inicjatywa wokół której udało nam się skupić największe marki, nie tyle branży sprzętu hi-fi a, kultury i muzyki. Razem z Operą i Filharmonią Podlaską oraz Warner Music Polska mamy zaszczyt zaprosić na muzyczne spotkania objęte patronatem RMF Classic i magazynu High Fidelity. Nie będzie to zwykła prezentacja wzmacniacza lampowego Fezz Audio Titania i kolumn Pylon Audio Emerald  a prawdziwa muzyczna uczta.

O tyle nietypowa, że prezentowana muzyka będzie odbiegała od tego, co słychać najczęściej w czasie Audio Show. Będzie Polish Jazz, klasyka w najlepszym wydaniu, będą winyle z lat 40 i 50 tych, będą znakomite japońskie tłoczenia i absolutnie doskonałe realizacje wytwórni First Impression Music.

Zaczniemy w piątek 17 listopada w pokoju 401 Hotelu Sobieski. O godz. 16.00 zapraszamy na oficjalną, podwójną, premierę najnowszych wzmacniaczy Fezz Audio AlfaLupi i Omega Lupi. Warto się pojawić punktualnie, gdyż dla wszystkich przybyłych przygotowaliśmy niespodziankę. Dodatkową atrakcją jest fakt, że wzmacniacz Alfa Lupi będzie można wygrać podczas konkursu organizowanego, podczas tegorocznej wystawy, przez magazyn High Fidelity .

Sobota 18 listopada Miejsce: Hotel Sobieski, sala Galeria I (parter) #muzykajestnajważniejsza

13.00 RMF Classic red. Wojciech Padjas „Najważniejsze płyty winylowe w historii muzyki klasycznej”

14.30 Makoto Watanabe i Mieczysław Stoch  „O japońskich tłoczeniach płyt winylowych ”

16.00 Warner Music Polska Piotr Kabaj – „Seria „Polish Jazz” – historia polskiego jazzu”

17.00 Opera i Filharmonia Podlaska Krzysztof Wolfard odpowiedzialny w OiFP za realizację dźwięku i Lech Tołwiński właściciel DUX Records opowiedzą O niuansach realizowania i słuchania muzyki klasycznej.

18.00  Fezz Audio Maciej Lachowski „Wzmacniacze lampowe – co warto o nich wiedzieć?”

Niedziela 19 listopada Miejsce: Hotel Sobieski, sala Galeria I (parter) #muzykajestnajważniejsza harmonogram:

13.00 RMF Classic red. Wojciech Padjas „Najważniejsze płyty winylowe w historii muzyki klasycznej”

14.30 Makoto Watanabe i Mieczysław Stoch  „O japońskich tłoczeniach płyt winylowych ”

15.00 Wojciech Pacuła HIGH FIDELITY „Legenda wytwórni First Impression Music”

 

Dojazd do Hotelu Radisson Blu Sobieski

Hotel Radisson Blu Sobieski znajduje się w Warszawie przy Placu Artura Zawiszy 1. Do hotelu można dejechać tramwajami linii 1, 7, 9, 22, 24, 73, 77 lub autobusami numer 127, 128, 155, 157, 158, 159, 175, 504, 517, 521. W obu wypadkach należy wysiąść przy przystanku „Plac Zawiszy”. 

Osoby podróżujące pociągiem powinny wysiąść na stacji Warszawa-Centralna lub Warszawa-Ochota, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.
 
Jadąc samochodem można skorzystać z parkingu podziemnego pod hotelem. Wjazd od ul. Tarczyńskiej. Koszt parkingu to 10zł za godzinę lub 90zł za dobę.
 
Więcej informacji w serwisie informacyjnym Audio Video Show 2017.