Światowa premiera nowych kolumn Guru Q10 w Polsce!

New Guru Q10 with concrete Monolith Audio stands

Mamy przyjemność poinformować o nowym modelu kolumn głośnikowych marki Guru! Nowy model Guru Q10 kształtem przypomina poprzedni model - QM10two. Dźwiękowo to jednak znacznie udoskonalony produkt, który jak pamiętamy, w poprzednim modelu zawieszał poprzeczkę bardzo wysoko, bez skrępowania konkurując z monitorami Focal i Sonus Faber.

Nowy model posiada zmienioną zwrotnicę i obudowy w nowych kolorach - matowym białym i 'Telefon-grau'. Aby odróżnić nową serię od starej, nie będą dostępne wersje w kolorze fortepianowym białym i czarnym.

Producent deklaruje, że kolummy będą dostępne w sprzedaży od grudnia 2016r., my jednak zapraszamy już teraz na Audio Show w Warszawie, gdzie jako pierwsi na świecie, pokażemy aktualnie jedyne na świecie egzemplarze!

Gdy podczas Audio Show 2012 pokazano po raz pierwszy system oparty na wzmacniaczu rega Brio-R, odtwarzaczu CD Rega Apollo-R i modelu QM10two, nikt się nie spodziewał, że tak tani system może otrzymać drugą nagrodę BEST SOUND za najlepszy dźwięk wystawy. Warto wspomnieć, że w zestawie, któremu przyznano wówczas pierwsze miejsce, wartość samych kolumn przekraczała 600.000zł, a najdroższy prezentowany podczas targów system kosztował ponad 3.000.000zł!

Firma Monolith Audio zapowiedziała przygotowanie do nowego modelu dedykowanych standów wykonanaych z litego betonu architektonicznego, które znakomicie uzupełnią surową formę kolumn ze Szwecji.