Zapraszamy na Audio Video Show 2018 w Warszawie

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej prezentacji produktów marki Rega, Guru i Monolith Audio na drugich najważniejszych w Europie targach audio - Audio Video Show w Warszawie w dniach 16-18 listopada 2018r. W tym roku nasza prezentacja będzie miała miejsce w Hotelu Radisson Blu Sobieski, w pokoju 406.

Nasze plany wystawiennicze zdradzamy w publikowanej poniżej treści wpisu do katalogu wystawy, który otrzymają Państwo przy wejściu na targi.

Angielska firma Rega, doceniona „Nagrodą Królowej Wielkiej Brytanii dla Przedsiębiorstw”, od ponad 40 lat zdobywa serca słuchaczy oferując zapadającą w pamięć przyjemność czerpaną ze słuchania muzyki. 

Gdy w 2012r. podczas Audio Show zaprezentowaliśmy po raz pierwszy system oparty na wzmacniaczu Rega Brio-R, odtwarzaczu CD Rega Apollo-R i szwedzkim zestawie głośnikowym Guru QM10two nie spodziewaliśmy się, że otrzymamy drugą nagrodę BEST SOUND za najlepszy dźwięk wystawy. 

Dzisiaj z dumą prezentujemy najnowszą odsłonę kolum Guru Q10, w systemie opartym o wzmacniacz Rega Elicit-R i najnowszy, prezentowany po raz pierwszy na świeciem, gramofon Rega P8 z wkładką gramofonową MC Apheta2. 

System uzupełniają kable Guru oraz kable i akcesoria Monolith Audio.

 

Dojazd do Hotelu Radisson Blu Sobieski

Hotel Radisson Blu Sobieski znajduje się w Warszawie przy Placu Artura Zawiszy 1. Do hotelu można dejechać tramwajami linii 1, 7, 9, 22, 24, 73, 77 lub autobusami numer 127, 128, 155, 157, 158, 159, 175, 504, 517, 521. W obu wypadkach należy wysiąść przy przystanku „Plac Zawiszy”. 

Osoby podróżujące pociągiem powinny wysiąść na stacji Warszawa-Centralna lub Warszawa-Ochota, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.
 
Jadąc samochodem można skorzystać z parkingu podziemnego pod hotelem. Wjazd od ul. Tarczyńskiej. Koszt parkingu to 10zł za godzinę lub 90zł za dobę.
 
Więcej informacji w serwisie informacyjnym Audio Video Show 2018.